Το πρόγραμμα των 5 πρώτων αγωνιστικών της Α’ Κατηγορίας ΠΟΑΣΠ

Από: Γιώργος Γεωργίου

Το Δ.Σ της ΠΟΑΣΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τις 5 πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας 2018/2019 όπως αυτό έχει εγκριθεί από την εκτελεστική επιτροπή της Ομοσπονδίας στην χθεσινή (10/9) της συνεδρία.

Το υπόλοιπο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί όταν καταρτισθεί και το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας.

 

ΜέραΗμερομηνίαΏρα1η ΑγωνιστικήΓήπεδο
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣvsΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ6-Οκτ-183.30μμΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣvsΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ6-Οκτ-183.30μμΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥvsΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΚοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ6-Οκτ-183.30μμΚ. Ν. ΑΡΜΟΥvsΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΚοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ6-Οκτ-183.30μμΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.vsΑ. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ6-Οκτ-183.30μμΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑvsΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΜέραΗμερομηνίαΏρα2η ΑγωνιστικήΓήπεδο
ΣΑΒΒΑΤΟ13-Οκτ-183.30μμΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣvsΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ13-Οκτ-183.30μμΑ. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥvsΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΣΠΟΡΤΙΒΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ13-Οκτ-183.30μμΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣvsΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ13-Οκτ-183.30μμΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝvsΚ. Ν. ΑΡΜΟΥΚοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ13-Οκτ-183.30μμΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥvsΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΔημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΡΕΠΟvsΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
ΜέραΗμερομηνίαΏρα3η ΑγωνιστικήΓήπεδο
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣvsΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ20-Οκτ-183.30μμΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥvsΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΚοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ20-Οκτ-183.30μμΚ. Ν. ΑΡΜΟΥvsΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΚοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ20-Οκτ-183.30μμΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.vsΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ20-Οκτ-183.30μμΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑvsΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ21-Οκτ-183.30μμΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥvsΑ. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΜέραΗμερομηνίαΏρα4η Αγωνιστική Γήπεδο
ΣΑΒΒΑΤΟ27-Οκτ-182.30μμΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣvsΚ. Ν. ΑΡΜΟΥΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ28-Οκτ-182.30μμΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣvsΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥΚοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ27-Οκτ-182.30μμΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣvsΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥΚοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ27-Οκτ-182.30μμΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝvsΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑΚοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ27-Οκτ-182.30μμΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥvsΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΡΕΠΟvsΑ. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
ΜέραΗμερομηνίαΏρα5η ΑγωνιστικήΓήπεδο
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥvsΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ3-Νοε-182.30μμΚ. Ν. ΑΡΜΟΥvsΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣΚοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ3-Νοε-182.30μμΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C.vsΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣΔημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΚΥΡΙΑΚΗ4-Νοε-182.30μμΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑvsΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ3-Νοε-182.30μμΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥvsΑ. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝΔημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ3-Νοε-182.30μμΑ. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥvsΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣΣΠΟΡΤΙΒΟ
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΩ ΓΗΠΕΔΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ