Την Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου η πρεμιέρα του Πρωταθλήματος Νέων U19 Γ’ Κατηγορίας αγωνιστικής περιόδου 2018 – 2019.

Δεκαέξι ομάδες βρίσκονται σε πορεία προετοιμασίας ενόψει της κούρσας των 30 αγωνιστικών που θα ολοκληρωθεί στις 5 Μαΐου 2019.

Μετά την ολοκλήρωση των 30 αγωνιστικών οι τρεις πρώτες ομάδες της κατάταξης θα εξασφαλίσουν εισιτήριο ανόδου στο Πρωτάθλημα Νέων U19 Β’ Κατηγορίας.

Όπως ήδη ανακοινώθηκε, κύρια ημέρα διεξαγωγής των αγώνων θα είναι η Κυριακή.

Η επαρχία Πάφου έχει διπλή εκπροσώπηση στο πρωτάθλημα, καθώς Πέγεια 2014 και Ακρίτας Χλώρακας θα συμμετάσχουν στην διοργάνωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου:

 

1η αγωνιστική (2/9/2018)                           

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΜΕΑΠ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΠΕΓΕΙΑ 2014

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

2η αγωνιστική (16/9/2018)                                                         

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

ΜΕΑΠ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

3η αγωνιστική (23/9/2018)                                                         

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΜΕΑΠ

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΠΕΓΕΙΑ 2014

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

 

4η αγωνιστική (7/10/2018)                                                       

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΜΕΑΠ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

 

5η αγωνιστική (14/10/2018)                                                      

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΜΕΑΠ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΠΕΓΕΙΑ 2014

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

 

6η αγωνιστική (21/10/2018)                      

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

ΜΕΑΠ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

 

7η αγωνιστική (28/10/2018)                                                      

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΜΕΑΠ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΠΕΓΕΙΑ 2014

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

 

8η αγωνιστική (4/11/2018)                         

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΕΑΠ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

 

9η αγωνιστική (11/11/2018)                                                      

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΜΕΑΠ

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΠΕΓΕΙΑ 2014

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

 

10η αγωνιστική (18/11/2018)                                                    

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

ΜΕΑΠ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

 

11η αγωνιστική (2/12/2018)                      

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΜΕΑΠ

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΠΕΓΕΙΑ 2014

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

 

12η αγωνιστική (9/12/2018)                     

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

ΜΕΑΠ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

 

13η αγωνιστική (16/12/2018)                                                  

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΜΕΑΠ

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΠΕΓΕΙΑ 2014

 

14η αγωνιστική (6/1/2019)                                                       

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ

ΜΕΑΠ – ΠΕΓΕΙΑ 2014

 

15η αγωνιστική (13/1/2019)                     

ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΜΕΑΠ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ – Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ