Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των αγώνων της 3ης  αγωνιστικής  της 2ης Φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.

Στο παιχνίδι της Πάφος FC με την Ανόρθωση θα είναι:

Β’ όμιλος
Κυριακή, 17.03.2019 / 16:00
ΠΑΦΟΣ FC – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
                Στάδιο  :               ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
                Διαιτητής            :               Νεοκλέους Νικόλας
                Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γεωργίου Παύλος
                Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Γκίνος Γιώργος
                4ος Διαιτητής    :               Φωτίου Κωνσταντίνος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

Αναλυτικά οι διαιτησίες της αγωνιστικής:

Α’ όμιλος
Σάββατο, 16.03.2019 / 17:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου – ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο  :              N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Κώστα Ροβέρτος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ανδρέου Π. Ανδρέας
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής    :               Τράττου Λεόντιος
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γεωργίου Ανδρέας

Α’ όμιλος
Σάββατο, 16.03.2019 / 18:00
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο  :               Γ.Σ.Π
Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χρίστου Ε. Χρίστος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής    :               Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Νικολαϊδης Χρίστος

Α’ όμιλος
Κυριακή, 17.03.2019 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο  :               ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής            :               Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής    :               Αναστασίου Ιωάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Β’ όμιλος
Κυριακή, 17.03.2019 / 18:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινης – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής            :               Χριστοφή Τιμόθεος
Α’ Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
Β’ Βοηθός Διαιτητής       :               Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής    :               Τσούκκας Αβραάμ
Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here