Το Δ.Σ της ΠΟΑΣΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για τις 5 πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας 2018/2019 όπως αυτό έχει εγκριθεί από την εκτελεστική επιτροπή της Ομοσπονδίας στην χθεσινή (10/9) της συνεδρία.

Το υπόλοιπο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί όταν καταρτισθεί και το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας.

 

Μέρα Ημερομηνία Ώρα 1η Αγωνιστική Γήπεδο
ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-Οκτ-18 3.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 2η Αγωνιστική Γήπεδο
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΠΟΡΤΙΒΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-Οκτ-18 3.30μμ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΡΕΠΟ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 3η Αγωνιστική Γήπεδο
ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Γιόλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-Οκτ-18 3.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-Οκτ-18 3.30μμ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 4η Αγωνιστική  Γήπεδο
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ vs Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-Οκτ-18 2.30μμ ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ vs ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ vs ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ Κοινοτικό Στάδιο Τάλας
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-Οκτ-18 2.30μμ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ vs ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΡΕΠΟ vs Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ
Μέρα Ημερομηνία Ώρα 5η Αγωνιστική Γήπεδο
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ vs ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ Κ. Ν. ΑΡΜΟΥ vs ΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΓΥΑΛΙΑΣ Κοινοτικό Στάδιο Μανδριών
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F. C. vs ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ Δημοτικό Στάδιο Γεροσκήπου
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-Νοε-18 2.30μμ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΕΛΠΙΔΑ vs ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ vs Α. Σ. ΜΑΝΔΡΙΩΝ Δημοτικό Στάδιο Μουττάλλου
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Νοε-18 2.30μμ Α. Σ. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΦΟΥ vs ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ ΣΠΟΡΤΙΒΟ
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΩ ΓΗΠΕΔΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ