Λέφσκι, Ρέιντζερς και Χόνβεντ προκρίθηκαν χθες στον 2ο προκριματικό γύρο του Europa League. Άλλος ένας επαναληπτικός αγώνας διεξάγεται σήμερα ενώ ο κύριο όγκος των αγώνων θα διεξαχθούν την Πέμπτη.

Στους αγώνες ρεβάνς του α` προκριματικού γύρου στο Europa League σημειώθηκαν τα αποτελέσματα (σε παρένθεση το σκορ των πρώτων αναμετρήσεων):

Λέφσκι (Βουλγαρία)-Βαντούζ (Λουξεμβούργο)                 3-2  (0-1)
Σκούπι (ΠΓΔΜ)-Ρέιντζερς (Σκωτία)                          0-0  (0-2)
Χόνβεντ (Ουγγαρία)-Ραμποτνίτσκι (ΠΓΔΜ)                    4-0  (1-2)

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/7
Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία)-Τρανς Νάρβα (Εσθονία)                     (2-0)

ΠΕΜΠΤΗ 19/7
Τομπόλ (Καζακστάν)-Σαμτρέντια (Γεωργία)                        (1-0)
Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία)-ΚΙ Κλακσβίκ (Νησιά Φαρόε)       (2-1)
Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-Μπάναντς (Αρμενία)                (2-1)
Πρίστινα (Κόσοβο)-Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)                       (0-0)
Μόλντε (Νορβηγία)-Γκλέναβον (Βόρεια Ιρλανδία)                  (1-2)
Βαρντάρ (ΠΓΔΜ)-Πιούνικ (Αρμενία)                               (0-1)
Λουφτετάρι (Αλβανία)-Βέντσπιλς (Λετονία)                       (0-5)
Μπεϊτάρ (Ισραήλ)-Τσικούρα (Γεωργία)                            (0-0)
Τρε Φιόρι (Σαν Μαρίνο)-Ρούνταρ Βελένιε (Σλοβενία)              (0-7)
Μάριμπορ (Σλοβενία)-Παρτιζάνι (Αλβανία)                        (1-0)
Κοπενγχάγη (Δανία)-Κουόπιο (Φινλανδία)                         (1-0)
Νταντάλκ (Ιρλανδία)-Λεβάντια (Εσθονία)                         (1-0)
Αρτις (Καζακστάν)-Τρακάι (Λιθουανία)                           (0-0)
Κέσλα (Αζερμπαϊτζάν)-Μπάλζαν (Μάλτα)                           (1-4)
Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία)-Λάχτι (Φινλανδία)                   (3-0)
Προγκρές Νίντερκορν (Λουξεμβούργο)-Γκαμπάλα (Αζερμπαϊτζάν)     (2-0)
Σλάβια Σόφιας (Βουλγαρία)-Αλβες Τάμπερε (Φινλανδία)            (1-0)
Χάκεν (Σουηδία)-Λιεπάγια (Λετονία)                             (3-0)
Σλόβαν Μπρατισλάβα (Σλοβακία)-Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία)         (4-2)
Μακάμπι Τελ Αβίβ (Ισραήλ)-Φερεντσβάρος (Ουγγαρία)              (1-1)
Λάτσι (Αλβανία)-Ανόρθωση (Κύπρος)                              (1-2)
Όσιγεκ (Κροατία)-Πετροκούμπ (Μολδαβία)                         (1-1)
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ (Λευκορωσία)-Κόνας Κουέι (Ουαλία)           (3-1)
Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)-Ντέρι Σίτι (Ιρλανδία)               (0-2)
Νέφτσι (Αζερμπαϊτζάν) – Ουίπεστ (Ουγγαρία)                     (2-0)
Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)-Στούμπρας (Λιθουανία)                 (0-1)
Ρίγα (Λετονία)-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Βουλγαρία)                        (0-1)
Σάρπσμποργκ (Νορβηγία)-IBV (Ισλανδία)                          (3-0)
Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)-Ενγκορντάνι (Ανδόρα)                 (3-0)
Ζάρια Μπάλτι (Μολδαβία)-Γκόρνικ Ζάμπρζε (Πολωνία)              (0-1)
OFK Τίτογκραντ (Μαυροβούνιο)-B36 Τόρσαβν (Νησιά Φαρόε)         (0-0)
Βιτόρουλ (Ρουμανία)-Ρασίνγκ Ουνιόν (Λουξεμβούργο)              (2-0)
Ντομζάλε (Σλοβενία)-Σιρόκι Μπρίγεγκ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)        (2-2)
ΑτΚ Σόλνα (Σουηδία)-Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία)                   (1-0)
Παρτιζάν (Σερβία)-Ρούνταρ Πλιέβλια (Μαυροβούνιο)               (3-0)
Τρέντσιν (Σλοβακία)-Μπούντουτσνοστ Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)  (2-0)
Ρούναβικ (Νησιά Φαρόε)-Χιμπέρνιαν (Σκωτία)                     (1-6)
Γκαντζάσαρ Κάπαν (Αρμενία)-Λεχ Πόζναν (Πολωνία)                (0-2)
Νόρντζελαντ (Δανία)-Κλίφτονβιλ (Βόρεια Ιρλανδία)               (1-0)
Κοουλρέιν (Βόρεια Ιρλανδία)-Σπαρτάκ Σουμπότιτσα (Σερβία)       (1-1)
Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα)-Ραντνίτσκι Νις (Σερβία)             (0-4)
Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Ντουναίσκα Στρέντα (Σλοβακία)       (1-1)
Νόμε Κάλιου (Εσθονία)-Στιάρναν (Ισλανδία)                      (0-3)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here